TRAKTORY, KOMBAJNY, POJAZDY ROLNICZE

Przyczepa wyładowcza PW-490/H

Przyczepa wyładowcza PW-490/H

 

Przyczepa jest maszyną zaczepianą na trzypunktowym układzie zawieszenia (TUZ), przeznaczoną do współpracy z ciągnikami rolniczymi klasy 0,6T i powyżej. Przeznaczona jest do transportu skrzyniopalet z owocami, warzywami i innymi ładunkami spotykanymi w rolnictwie z miejsca zbioru do miejsca rozładunku.

Dzięki zastosowaniu suwnicy ramy nośnej, suwnicy burty tylnej oraz regulowanej wysokości ramy nośnej możliwy jest samodzielny rozładunek przyczepy bez używania dodatkowego sprzętu. Regulacja wysokości ramy nośnej odbywa się hydraulicznie. Przyczepa posiada 490 cm długości użytkowej.

 

W ofercie znajduje się jeszcze model PW-370/H o długości użytkowej wynoszącej 370 cm. Istnieje możliwość zakupu przyczepy bez możliwości hydraulicznej regulacji wysokości, a także z dodatkowymi rolkami (trzeci rząd) jak również z jednym rzędem rolek mniej. Istnieje również możliwość montażu rampy wyładunkowej opuszczanej hydraulicznie.

36ml milk

Ocena: 4,5 (36)gł.
Więcej informacji i sprzedaż w portalu NowoczesnaFarma.pl »

 

© Copyright dobre-traktory.pl - dobre-traktory.pl. | All Rights Reserved.
Serwis dobre-traktory.pl nie odpowiada za informacje zamieszczone w serwisie.
Zamieszczone na stronach serwisu informacje o towarach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego.