TRAKTORY, KOMBAJNY, POJAZDY ROLNICZE

Agrotech 2024 w Targach Kielce od 8 marca 2024 r.

agrotech halaE zapoAgrotech 2024 w Targach Kielce od 8 marca! Targi zapowiadają się imponująco.

Najnowsze propozycje wśród ciągników, kombajnów, maszyn uprawowych, do obsługi gospodarstw, nowatorskie rozwiązania rolnictwa 4.0 zobaczymy od 8 do 10 marca w 10 halach kieleckiego ośrodka. Udział w największych w kraju targach rolniczych pod dachem zapowiadają popularni influencerzy, m.in. Rolnik NIEprofesjonalny oraz Rolnik na każdą okazję, a także znany zawodnik MMA Mariusz Pudzianowski.

– Wydarzenie jest najchętniej odwiedzaną imprezą Targów Kielce, i jedną z najliczniej odwiedzanych wystaw w kraju. Rok temu gościliśmy około 70 tysięcy osób. By zminimalizować czas oczekiwania w kolejce, zachęcamy do kupna biletu online, który już jest dostępny na naszej stronie agrotech.pl. Z wydrukowanym można przejść przez wszystkie wejścia na teren naszego ośrodka, nie trzeba czekać do kas – mówi Kamil Perz, dyrektor projektu Agrotech w Targach Kielce. 

Jeszcze w pierwszej połowie lutego rozpocznie się budowa dodatkowych hal. Wystawcy zajmą siedem pawilonów stałych ośrodka oraz trzy, które powstaną specjalnie na targi rolnicze w Kielcach. - Powierzchnia pod dachem będzie większa nich w ubiegłym roku, przekroczy 50 tys. m2. Dbamy o komfort naszych wystawców i zwiedzających, w każdej hali będą mieli świetne warunki do prezentacji ofert i prowadzenia rozmów – mówi Kamil Perz.

Targi rolnicze w Kielcach z plejadą marek 

agrotech ludzieOd piątku do niedzieli włącznie, 8-10 marca 2024, w Targach Kielce zobaczymy tysiące maszyn. Na stoiskach pojawią się cieszące się uznaniem ciągniki marek Case IH, New Holland, John Deere, Massey Ferguson, Fendt, Valtra, Deutz- Fahr, Kubota, Zetor, LS, Iseki, Landini, Korbanek, TYM, Farmtrac, Arbos, McCormick, Solis, Lovol. Nie braknie imponujących kombajnów.

Miejsca zajmą rozbudowane siewniki, maszyny do uprawy i ochrony upraw takich marek jak Horsch, Agro-Masz, Bomet, Kuhn, Amazone. Roboty autonomiczne, panele nawigacyjne i rozwiązania rolnictwa 4.0 zaprezentuje m.in. Vantage Polska. Z kolei Landstal, Mandam, Strumyk przywiozą potężne agregaty, także do uprawy bezorkowej. Od Maschio Gaspardo będą rozsiewacze, prasy rolujące i opryskiwacze, od Goweil i McHale – prasy, prasoowijarki, owijarki.

Ładowarki teleskopowe pokażą m.in. Merlo, Toolmex Trucks, Giant i Manitou. Stoiska przygotują też JAR-MET – producent maszyn polowych i SIP – producent maszyn zielonkowych. Zobaczymy opryskiwacze o wysokiej precyzji działania od firm Hardi, Bury, Krukowiak i Agrio. Udział potwierdzili Euromilk – producent wozów paszowych, rozrzutników obornika, podgarniaczy pasz - także autonomicznych, Meprozet i Joskin – producenci beczkowozów i wozów asenizacyjnych, Swimer - producent zbiorników do paliw i nawozów płynnych. Będą części do maszyn, z oponami przyjedzie Kabat. Nie zabraknie firm nawozowych i środków ochrony roślin, m.in. od BASF, Timac Agro, Yara. Będzie oferta materiału siewnego, a także pasz dla zwierząt hodowlanych.  

Instytucje rolnicze i specjalistyczna wiedza

Agrotech2024 zapo2Wydarzenie ponownie stanie się platformą wymiany wiedzy i potrzeb, kształtującą rozwój gospodarstw. – Rolę targów docenia Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski. Obejmuje nasze wydarzenie honorowym patronatem – podkreśla dyrektor projektu Kamil Perz. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przygotowuje stoisko, tu informacjami i radami będą służyli specjaliści z resortu. Tu także będzie miejsce dla instytucji podległych, jak Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Rolnicy będą mogli uzyskać odpowiedzi na wiele nurtujących kwestii. – Z pewnością padnie wiele pytań dotyczących nowego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, czy tegorocznego rozdania dopłat bezpośrednich – prognozuje.

Kolejna porcja specjalistycznej wiedzy zostanie przekazana podczas prelekcji. Innowacje technologiczne zaprezentują specjaliści ze Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach.     

Pudzian i popularni rolnicy w Targach Kielce 

Organizatorzy odczuwają zainteresowanie targami techniki rolniczej. Udział zapowiadają popularni w branży agro influencerzy. Organizatorzy planują także spotkanie, podczas którego zwiedzający będą mogli porozmawiać z youtuberem Rolnikiem NIEprofesjonalnym, czyli Michałem Nowackim, który w Borach Tucholskich w Kujawsko - Pomorskim prowadzi gospodarstwo. Pytania będą mogli skierować także do znanego tiktokera - Rolnika na każdą okazję, czyli Kamila Marunowskiego, który gospodarstwo z hodowlą trzody prowadzi na Kujawach. Rolnik podbija TikToka - jego filmy mają ponad milion wyświetleń.

Wielu znanych w sieci będzie można spotkać także w Strefie Youtuberów przez wszystkie trzy dni targów rolniczych w Kielcach. Zaś w sobotę, 9 marca o godzinie 11.00, na stoisku firmy Swimer zagości Mariusz Pudzianowski. Popularny zawodnik MMA przybije piątkę i opowie o swojej pracy, ponieważ jest także właścicielem gospodarstwa rolnego.

Równocześnie z wystawą Agrotech, w dniach 8 - 10 marca 2024 w Targach Kielce, odbędą się targi Las – Expo, prezentujące najnowsze technologie w przemyśle drzewnym i gospodarce leśnej. Bilety na agrotech.pl

 

Ostatni Agrotech przyciągnął około 70 tysięcy zwiedzających. Najbliższa edycja w Targach Kielce już od 8 do 10 marca 2024.

 Ważne informacje

Bilety

 • 15 zł - normalny, 10 zł – ulgowy
 • bilety online dostępne do 7 marca na agrotech.pl
 • bilety tradycyjne w kasach w czasie targów 8-10 marca

Godziny otwarcia

 • Piątek, 8 marca 2024 – godz. 10.00 – 17.00 (sprzedaż biletów do 16.30)
 • Sobota, 9 marca 2024 – godz. 9.00 – 17.00 (sprzedaż biletów do 16.30)
 • Niedziela, 10 marca 2024 – godz. 9.00 – 17.00 (sprzedaż biletów do 16.30)

Wejścia:

Kasy:

 • Terminal Wschodni – ul. Zakładowa
 • Terminal Zachodni – ul. Wystawowa
 • Brama nr 4 – ul. Batalionów Chłopskich
 • Brama nr 6 – ul. Kongresowa

Z zaproszeniami i biletami online:

 • Brama nr 3 – od ul. Zakładowej
 • Wejście nr 1 - od ul. Zakładowej – tylko w sobotę i niedzielę
 • Wszystkie wejścia obok kas

Więcej na agrotech.pl
Źródło
Wielkopolska Izba Rolnicza
http://www.wir.org.pl/

 

© Copyright dobre-traktory.pl - dobre-traktory.pl. | All Rights Reserved.
Serwis dobre-traktory.pl nie odpowiada za informacje zamieszczone w serwisie.
Zamieszczone na stronach serwisu informacje o towarach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego.