TRAKTORY, KOMBAJNY, POJAZDY ROLNICZE

Kubota wydłuża gwarancję na ciągniki rolnicze M5001 i M5001N

 
Japoński producent przygotował dla klientów specjalną ofertę przedłużenia gwarancji o 2 lata na ciągniki rolnicze serii M5001. Produkty zakupione od 7 listopada do końca bieżącego roku objęte będą 5-letnią opieką gwarancyjną – bez dodatkowych opłat.
 
Pewność swoich produktów
Założyciel Grupy Kubota Gonshiro Kubota powiedział „Wkładaj w tworzenie produktów całe serce i duszę, i zdawaj sobie sprawę z prawdziwej wartości takich produktów”. Od początku istnienia - 1890 roku we wszystkich firmach działających w strukturach Grupy słowa te stanowią podstawę codziennego działania. Firma od lat prowadzi program Kubota Insight Programme (KIP) w ramach którego japońscy inżynierowie odwiedzają gospodarstwa rolne, by zdobyć informacje na temat eksploatacji i serwisowania ciągników Kubota. Program działa również w Polsce.
Nie ustajemy w wysiłkach na rzecz ciągłego i odpowiedzialnego usprawniania naszych produktów. Stale rozwijamy sprawdzone rozwiązania i produkty cieszące się popularnością od początku naszej obecności na polskim rynku. Jesteśmy partnerem dla branży rolnej, dlatego jesteśmy otwarci na opinie naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, by nasze propozycje spotykały się z pozytywnym odbiorem I były skrojone na miarę potrzeb – mówi Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający marki Kubota w Polsce.
5-letnia gwarancja jakości
Firma, by podkreślić przekonanie o wysokiej jakości i walorach użytkowych swoich wyrobów przygotowała dla klientów ofertę przedłużonej gwarancji.
Stworzyliśmy nowoczesny ciągnik, zaprojektowany w oparciu o wymogi klientów w Polsce i innych krajach Europy. Japońska jakość to nie jest puste hasło. Jesteśmy pewni, że seria M5001 i M5001 Narrow to ciągniki najwyższej jakości, dlatego przedłużamy gwarancję na te serie z 3 do 5 lat lub 4000 godzin – deklaruje Maciej Rujner.
Ciągniki Kubota serii M5001 posiadają 96 oraz 113-konny, 4-cylindrowy silnik, mimo swojej prostoty można je wyposażyć w nowoczesne rozwiązania – jak uniwersalny terminal ISO-BUS. Seria powstała na bazie bardzo popularnych w Polsce ciągników serii M60. Obie serie wyróżnia zwrotność, niskie koszty eksploatacji oraz wydajny układ hydrauliczny. Zaś M5001 Narrow to ciągniki specjalistyczne z silnikiem o pojemności 3,8 l, które zostały stworzone z myślą o zastosowaniu w winnicach i gospodarstwach sadowniczych.
Oferta nie wiążę się z żadnymi dopłatami, jest jednak ograniczona w czasie. Wszystkie ciągniki serii M5001 oraz M5001 Narrow sprzedane między 7 listopada a 31 grudnia br. będą objęte gwarancją na 5 lat lub 4000 godzin. Ciągniki zakupione po 31 grudnia będą objęte standardową - 3 letnią gwarancją.
 
O firmie Kubota
Koncern Kubota Corporation, założony w 1890 roku przez Gonshiro Kubota, jest przedsiębiorstwem globalnym działającym w wielu różnych branżach. Oprócz produkcji ciągników i urządzeń dla rolnictwa, firma wytwarza m.in. silniki i sprzęt budowlany oraz produkty związane z systemami wodociągowymi oraz z ochroną środowiska naturalnego, jak na przykład stacje uzdatniania wody i oczyszczalnie ścieków. Firma, której oficjalna siedziba znajduje się w Osace (Japonia), obecna jest w 110 krajach, a poziom sprzedaży netto w 2015 roku przekroczył 1,5 biliona jenów (prawie 13 miliardów Euro).
 
www.kubota-eu.pl
 
 
 

 

© Copyright dobre-traktory.pl - dobre-traktory.pl. | All Rights Reserved.
Serwis dobre-traktory.pl nie odpowiada za informacje zamieszczone w serwisie.
Zamieszczone na stronach serwisu informacje o towarach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego.