TRAKTORY, KOMBAJNY, POJAZDY ROLNICZE

Bridgestone wspiera motocross w Polsce

6 września 2015 roku odbyła się ostatnia runda Mistrzostw Polski w Motocrossie. Partnerem wydarzenia była firma Bridgestone, która ufundowała dla najlepszych zawodników komplety opon BattleCross.

Koniec wakacji oznacza również koniec walki o Mistrzostwo Polski w Motocrossie. Pierwszy weekend września na torze w Gdańsku upłynął pod znakiem ostrej rywalizacji. Dynamicznie zmieniająca się aura zaskakiwała zawodników, a emocje sięgały zenitu. Największe wrażenia towarzyszyły zmaganiom kobiet. Tutaj najwyższe trofeum wywalczyła Karolina Liszewska, która zaprezentowała wspaniałą formę i dzięki zajęciu miejsca na podium została ostatecznie mistrzynią Polski. W klasie MX65 Mistrzem Polski został Damian Zdunek, natomiast w klasie 85 królował Wojciech Kucharczyk.
W Gdańsku rywalizowano również o tytuł najlepszego zespołu. W przypadku tych zmagań drużyna składała się z zawodników startujących w klasach Mx2Junior, Mx2 oraz MxOpen. Zwycięstwo przypadło reprezentantom AutoMotoKlubu z Człuchowa. Kolejne miejsca zajęli Olsztyński Okręg PZM i KM Cross z Lublina.

Najlepsi zawodnicy w każdej z klas otrzymali dodatkową nagrodę – firma Bridgestone ufundowała dla wszystkich tych, którzy zajęli miejsca na podium, komplety opon z serii BattleCross.

Bridgestone BattleCross to seria opon motocrossowych przeznaczonych na wszystkie rodzaje podłoża. Od momentu debiutu wzbudziły sensację wśród zawodników i ekspertów z branży. Opony BattleCross gwarantują przyczepność na nieznanym dotąd poziomie, co z pewnością docenią zarówno motocykliści startujący w zawodach mistrzowskich, jak i początkujący.

Serwis dobre-traktory.pl nie odpowiada za informacje zamieszczone w serwisie.
Zamieszczone na stronach serwisu informacje o towarach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego.