TRAKTORY, KOMBAJNY, POJAZDY ROLNICZE

Rolnex - Twój partner w zakupie części do maszyn rolniczych!

Hurtownia rolnicza Rolnex z okolic Lublina to zaufany dostawca wysokiej jakości części do maszyn rolniczych. Od ponad 25. lat firma ta dba o zaspokojenie potrzeb wymagających klientów oraz o efektywność wykonywanych przez nich prac w gospodarstwie rolnym. Oferta hurtowni skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, w tym sklepów ze sprzętem rolniczym. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem przygotowanym przez ekspertów Rolnex.

maszynyrolnicze

Zaufany krajowy dostawca części rolniczych

Firma Rolnex powstała ponad 25 lat temu. Została założona przez osoby o dużym doświadczeniu i wiedzy w obszarze utrzymania i pielęgnacji maszyn rolniczych, a także wykonywania prac rolnych. Dobre zrozumienie rynku i potrzeb rolników sprawiło, że z roku na rok pozycja rynkowa hurtowni rosła. Obecnie jest to jeden z liderów w obszarze dystrybucji części do ciągników rolniczych i innych maszyn. Asortyment hurtowni liczy już kilka tysięcy produktów i stale jest rozwijany. Oprócz dystrybucji części rolniczych Rolnex zajmuje się również sprzedażą nowych maszyn oraz wykonuje profesjonalne usługi serwisowe. 

Starannie dobrane i sprawdzone części rolnicze

Eksperci Rolnex doskonale zdają sobie sprawę z tego, że od jakości części rolniczych i ich niezawodności zależą bezpieczeństwo i wydajność codziennej pracy rolników. Właśnie dlatego w ofercie hurtowni znajdują się tylko sprawdzone produkty od zaufanych dostawców. Każdy z nich musi cechować się najwyższą jakością i spełniać rynkowe standardy w tym zakresie. Dotyczy to części oryginalnych, jak i ich tańszych zamienników. W hurtowni Rolnex.pl znajdziesz oba rodzaje produktów. 

Szeroki asortyment 

W trosce o potrzeby szerokiego grona odbiorców, w ofercie Rolnex przygotowano duży wybór części. Obecnie asortyment liczy już kilka tysięcy produktów i stale rośnie. Jest to związane ze zmieniającymi się potrzebami rolników oraz z wchodzeniem na rynek nowych maszyn. Aktualna oferta hurtowni rolniczej Rolnex obejmuje części, które pasują do większości eksploatowanych w Polsce ciągników i maszyn rolniczych. To zarówno maszyny relatywnie młode, jak i prawdziwe klasyki wykorzystywane w rolnictwie od kilkudziesięciu lat. Możesz kupić zarówno pojedyncze i małe części, jak i całe podzespoły. Dzięki temu nic Cię nie zaskoczy i odpowiednio przygotujesz się na sezon prac w polu. 

Oferta części rolniczych w Rolnex obejmuje produkty, które pasują do modeli maszyn od czołowych producentów. To oryginalne produkty i części zamienne do maszyn: Ursus, Massey Ferguson, Zetor, T25, MTZ, John Deere, Steyr, Zefir, Kubota i innych. Dokładnie sprawdź specyfikację techniczną danej części i odpowiednio dopasuj ją do posiadanego ciągnika lub innej maszyny. W przypadku wątpliwości rekomendujemy kontakt ze specjalistą Rolnex, który pomoże Ci w dokonaniu właściwego wyboru. 

Oferta dla klientów indywidualnych i biznesowych 

Sklep z częściami do maszyn rolniczych przygotował ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki temu zamówienia mogą składać zarówno mniejsi rolnicy, jak i rolnicy wielkoobszarowi. Ponadto hurtownia na co dzień współpracuje ze sklepami ze sprzętem rolniczym i dostarcza części w różne zakątki Polski. Oczywiście Rolnex to nie tylko sklep z częściami do ciągników. To również dystrybutor gotowych ciągników rolniczych od  takich producentów jak Lovol i Prokmor. To maszyny, które coraz chętniej wykorzystywane są w gospodarstwach rolnych w Polsce. Gwarantują wysoką jakość i niezawodność pracy i pozostają i charakteryzują się atrakcyjną ceną. Dodatkowo w ramach współpracy z Rolnex możesz skorzystać z profesjonalnych usług serwisowych maszyn rolniczych. 

Zapraszamy do zakupów w Rolnex

Jeżeli szukasz zaufanego partnera w zakresie dystrybucji części do maszyn rolniczych, to firma Rolnex z okolic Lublina będzie właściwym wyborem. Specjaliści hurtowni przygotowali szeroki asortyment. Części dostępne są w atrakcyjnych cenach i z krótkim terminem dostawy. Ponadto eksperci Rolnex wspierają klientów swoim doświadczeniem i wiedzą merytoryczną. W hurtowni bez trudu znajdziesz to czego potrzebujesz do wykonania naprawy maszyny rolniczej lub części eksploatacyjne, które awaryjnie przygotujesz w kontekście zbliżającego się sezonu prac polowych. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem Rolnex i do skorzystania z oferty sklepu. 

 

© Copyright dobre-traktory.pl - dobre-traktory.pl. | All Rights Reserved.
Serwis dobre-traktory.pl nie odpowiada za informacje zamieszczone w serwisie.
Zamieszczone na stronach serwisu informacje o towarach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego.