TRAKTORY, KOMBAJNY, POJAZDY ROLNICZE

Karty paliwowe trafią do rolników

Znamy zwycięzców drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu spółki ANWIL pt. „Plony i bony”. Także tym razem biorący udział w zabawie wykazali się poczuciem humoru oraz pomysłowością. Jury nagrodziło kartami paliwowymi te odpowiedzi, które w jego opinii szczególnie trafnie kończyły zdanie „Dzięki nawozom CANWIL…”.

Do konkursu mogli zgłosić się rolnicy z całej Polski, a warunki udziału w zabawie były bardzo proste. Wystarczyło kupić 5 ton saletrzaku produkowanego we Włocławku, zarejestrować paragon lub fakturę i dokończyć zdanie: : „Dzięki nawozom CANWIL…”.


Jury wyłoniło 200 laureatów. Hasło, które szczególnie spodobało się komisji oceniającej nadesłane zgłoszenia, brzmiało: „Dzięki nawozom CANWIL i pracy rolnika wyrośnie piękny burak, rzepak i gryka.”
- Nasi klienci, którzy zdecydowali się na udział w drugiej edycji konkursu „Plony i bony”, bardzo pozytywnie przyjęli jego formułę. Propozycje nadesłanych haseł potwierdziły, że rolnicy znają zalety produkowanych we Włocławku nawozów azotowych i doceniają ich uniwersalność, co jest dla nas szczególnie

Zwycięzcy konkursu otrzymają karty paliwowe ważne – mówi Agnieszka Multan koordynator projektu w ANWIL S.A. o wartości 500 zł każda do wykorzystania na stacjach ORLEN. Ponadto ANWIL postanowił nagrodzić także 100 osób zaangażowanych w doradztwo klientom włocławskiej spółki.


ANWIL jest producentem uniwersalnych nawozów azotowych CANWIL z magnezem oraz CANWIL S, gwarantujących obfite i wysokiej jakości plony. Dodatki magnezu oraz siarki zwiększają efektywność nawożenia oraz korzystnie wpływają na rozwój roślin i zawartość kluczowych pierwiastków w glebie.

 

 

© Copyright dobre-traktory.pl - dobre-traktory.pl. | All Rights Reserved.
Serwis dobre-traktory.pl nie odpowiada za informacje zamieszczone w serwisie.
Zamieszczone na stronach serwisu informacje o towarach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego.