TRAKTORY, KOMBAJNY, POJAZDY ROLNICZE

Pokazy miniciągników i kosiarek profesjonalnych Kubota

Pomarańczowe maszyny ponownie ruszają na łąki – podczas wiosennego Kubota Tractor Show, japoński producent maszyn zaprezentuje wielofunkcyjne miniciągniki oraz kosiarki w 19 miejscowościach w całym kraju. Oprócz dobrze znanych i sprawdzonych konstrukcji, Kubota zaprezentuje nowość w swojej ofercie – 36 konny wielofunkcyjny miniciągnik L1361, który zastępuje maszyny L3200 i L4100. Pokazy startują pod koniec kwietnia, ostatni z pokazów jest planowany na 17 czerwca.


Wiosenne pokazy z cyklu Kubota Tractor Show rozpoczną się w zespole pałacowym Jastków już 20 kwietnia. Lokalizacje, w których prezentowane będą japońskie maszyny położone są głównie w centralnej oraz południowej części Polski. Pełna lista lokalizacji, w których będzie można przetestować miniciągniki oraz profesjonalne kosiarki Kubota, jest dostępna na stronie kubotatractorshow.pl, pokazy będą również zapowiadane na oficjalnym fanpage Traktory Kubota.


Podczas pokazów, Kubota będzie prezentowała pełne spektrum maszyn do koszenia trawy, ale również miniciągniki czy pojazdy uniwersalne – Kwiecień jest okresem intensywnego wzrostu trawy, to oznacza zapotrzebowanie na urządzenia do koszenia i pielęgnacji terenów zielonych. Daltego na Kubota Tractor Show pokażemy głównie kosiarki, zaprezentujemy również nowy uniwersalny ciągnik o mocy 36 koni. Kubota L1361 to nasza nowa konstrukcja w tym zakresie mocy, dostępna zarówno z przekładnią mechaniczną która sprawdza się w rolnictwie, jak i hydrostatyczną która świetnie sprawuje się w pracy z kosiarkami, glebogryzarkami i podobnymi maszynami – mówi Waldemar Zaremba, szef działu sprzedaży maszyn komunalnych marki Kubota.


Na wiosennych pokazach, Kubota L1361 będzie pracowała z kosiarkami bijakowymi oraz rotacyjnymi. Oprócz nowej maszyny, japoński producent zaprezentuje kosiarki samojezdne – niezwykle oszczędny model GR1600 czy model ZD326 o niemal zerowym promieniu skrętu. Ponadto na pokazach będą pracowały pojazdy uniwersalne RTV X900 czy B1820 DST – jedyny traktor w swojej klasie ze wspomaganiem kierownicy.


O firmie Kubota
Koncern Kubota Corporation, założony w 1890 roku przez Gonshiro Kubota, jest przedsiębiorstwem globalnym działającym w wielu różnych branżach. Oprócz produkcji ciągników i urządzeń dla rolnictwa, firma wytwarza m.in. silniki i sprzęt budowlany oraz produkty związane z systemami wodociągowymi oraz z ochroną środowiska naturalnego, jak na przykład stacje uzdatniania wody i oczyszczalnie ścieków. Firma, której oficjalna siedziba znajduje się w Osace (Japonia), obecna jest w 110 krajach, a poziom sprzedaży netto w 2015 roku przekroczył 1,5 biliona jenów (prawie 13 miliardów Euro).

 

 

 

© Copyright dobre-traktory.pl - dobre-traktory.pl. | All Rights Reserved.
Serwis dobre-traktory.pl nie odpowiada za informacje zamieszczone w serwisie.
Zamieszczone na stronach serwisu informacje o towarach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego.