TRAKTORY, KOMBAJNY, POJAZDY ROLNICZE

Otwieramy przed Wami nasze drzwi na ten rok 2022

Witam, Jesteśmy strukturą finansową mieszkającą w Rumunii. Udzielamy kredytu każdemu w potrzebie. Biorąc pod uwagę problemy finansowe na tym świecie, zdecydowaliśmy się w końcu przyjrzeć finansom, aby móc wyciągnąć ludzi z problemami finansowymi, aby mogli również realizować swoje marzenia. Zdecydowaliśmy się być bliżej naszych klientów w sieciach społecznościowych; ponieważ pozwala nam szybko komunikować się i być zawsze z naszymi klientami. Prosimy o kontakt na naszej stronie. m.beataelzbieta@gmail.com Whatsapp: +48 515 702 018 Twój sukces jest naszą troską

Zdjęcie 1: Otwieramy przed Wami nasze drzwi na ten rok 2022Witam,
Jesteśmy strukturą finansową mieszkającą w Rumunii. Udzielamy kredytu każdemu w potrzebie. Biorąc pod uwagę problemy finansowe na tym świecie, zdecydowaliśmy się w końcu przyjrzeć finansom, aby móc wyciągnąć ludzi z problemami finansowymi, aby mogli również realizować swoje marzenia. Zdecydowaliśmy się być bliżej naszych klientów w sieciach społecznościowych; ponieważ pozwala nam szybko komunikować się i być zawsze z naszymi klientami. Prosimy o kontakt na naszej stronie.
m.beataelzbieta@gmail.com
Whatsapp: +48 515 702 018
Twój sukces jest naszą troską

Miejscowość:
Varsovie
Cena:
1000


Ogłoszenie dodał Beata MICHALEC 2022-11-03 04:24:54

 

© Copyright dobre-traktory.pl - dobre-traktory.pl. | All Rights Reserved.
Serwis dobre-traktory.pl nie odpowiada za informacje zamieszczone w serwisie.
Zamieszczone na stronach serwisu informacje o towarach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego.