TRAKTORY, KOMBAJNY, POJAZDY ROLNICZE

6x12m Hala namiotowa - 2,7 m wysokość ścian bocznych z 4,1x2,9m brama, PVC ciemnozielony

Najwiekszy wybór namiotow imprezowych ,magazynowych i pawilonów w Polsce. WYSYŁKA GRATIS! Zapraszamy do naszego sklepu internetowego! ZADZWOŃ DO NAS /// 717 166 955 /// ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 6x12m Hala namiotowa - 2,7 m wysokość ścian bocznych z 4,1x2,9m brama, PVC ciemnozielony Cena 11 590,00 zł w tym 23% VAT Hala namiotowa WIKINGER - profesjonalne rozwiązanie - konstrukcja płaskiego dwuspadowego dachu z wysokimi bokami zapewnia dużą przestrzeń wjazdową - przetestowane właściwości statyczne i odpowiedni zestaw usztywniający - maks. obciążenie śniegiem max. 50 - 60 kg/m² *5) - 2 duże, podwójne bramy z zamkami błyskawicznymi (dwie możliwości otwarcia)umieszczone na obu ścianach szczytowych - Hala namiotowa charakteryzuje się szczególnie wytrzymałym profilem konstrukcyjnym, wzmocnionym sześciokrotnie (wzmocnienia poziome oraz poprzeczne), co gwarantuje maksymalną stabilność. - Ponadto, wszystkie stopy są mocowane do podłoża na bardzo dużych płytach. Wysokiej jakości plandeka PVC o gramaturze ok. 550 g/m² 20 z odporną na rozdarcia tkaniną wewnętrzną jest szczelnie przymocowana do konstrukcji za pomocą specjalnego systemu napinającego. - Dach i plandeki boczne składają się z jednego kawałka zapewniając tym samym dodatkową stabilność. Dzięki zintegrowanemu systemowi napinania, plandeka namiotu jest idealnie naprężona. Późniejsza ponowna regulacja plandeki jest szybka i bez problemowa. - Ściany szczytowe mają wejście, które można zamocować na dwóch wysokościach za pomocą trzech solidnych zamków błyskawicznych. - Wbudowane klapy wentylacyjne wspomagają efektywną cyrkulację powietrza i zapobiegają tworzeniu się wilgoci. - Hala namiotowa idealnie nadaje się jako powierzchnia magazynowa lub robocza, stanowiąc niedrogą alternatywę dla konstrukcji stałych. Ponadto namiot ten został wyposażony w odpowiedni zestaw usztywniający, co znacznie poprawia jego właściwości statyczne. Montaż zgodnie z instrukcją gwarantuje wytrzymałość na obciążenia.

Zdjęcie 1: 6x12m Hala namiotowa - 2,7 m wysokość ścian bocznych z 4,1x2,9m brama, PVC ciemnozielony Najwiekszy wybór namiotow imprezowych ,magazynowych i pawilonów w Polsce. WYSYŁKA GRATIS!

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego! ZADZWOŃ DO NAS /// 717 166 955 ///

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6x12m Hala namiotowa - 2,7 m wysokość ścian bocznych z 4,1x2,9m brama, PVC ciemnozielony

Cena 11 590,00 zł w tym 23% VAT

Hala namiotowa WIKINGER - profesjonalne rozwiązanie

- konstrukcja płaskiego dwuspadowego dachu z wysokimi bokami zapewnia dużą przestrzeń wjazdową

- przetestowane właściwości statyczne i odpowiedni zestaw usztywniający

- maks. obciążenie śniegiem max. 50 - 60 kg/m² *5)

- 2 duże, podwójne bramy z zamkami błyskawicznymi (dwie możliwości otwarcia)umieszczone na obu ścianach szczytowych

- Hala namiotowa charakteryzuje się szczególnie wytrzymałym profilem konstrukcyjnym, wzmocnionym sześciokrotnie (wzmocnienia poziome oraz poprzeczne), co gwarantuje maksymalną stabilność.

- Ponadto, wszystkie stopy są mocowane do podłoża na bardzo dużych płytach. Wysokiej jakości plandeka PVC o gramaturze ok. 550 g/m² 20 z odporną na rozdarcia tkaniną wewnętrzną jest szczelnie przymocowana do konstrukcji za pomocą specjalnego systemu napinającego.

- Dach i plandeki boczne składają się z jednego kawałka zapewniając tym samym dodatkową stabilność. Dzięki zintegrowanemu systemowi napinania, plandeka namiotu jest idealnie naprężona. Późniejsza ponowna regulacja plandeki jest szybka i bez problemowa.

- Ściany szczytowe mają wejście, które można zamocować na dwóch wysokościach za pomocą trzech solidnych zamków błyskawicznych.

- Wbudowane klapy wentylacyjne wspomagają efektywną cyrkulację powietrza i zapobiegają tworzeniu się wilgoci.

- Hala namiotowa idealnie nadaje się jako powierzchnia magazynowa lub robocza, stanowiąc niedrogą alternatywę dla konstrukcji stałych. Ponadto namiot ten został wyposażony w odpowiedni zestaw usztywniający, co znacznie poprawia jego właściwości statyczne. Montaż zgodnie z instrukcją gwarantuje wytrzymałość na obciążenia.

Miejscowość:
Chojnice
Cena:
11590
Tel.:
717166955
Zdjęcie 2: 6x12m Hala namiotowa - 2,7 m wysokość ścian bocznych z 4,1x2,9m brama, PVC ciemnozielony
Zdjęcie 3: 6x12m Hala namiotowa - 2,7 m wysokość ścian bocznych z 4,1x2,9m brama, PVC ciemnozielony
Zdjęcie 4: 6x12m Hala namiotowa - 2,7 m wysokość ścian bocznych z 4,1x2,9m brama, PVC ciemnozielony
Zdjęcie 5: 6x12m Hala namiotowa - 2,7 m wysokość ścian bocznych z 4,1x2,9m brama, PVC ciemnozielony


Ogłoszenie dodał PROFINAMIOT.PL 2020-09-28 14:11:53

 

© Copyright dobre-traktory.pl - dobre-traktory.pl. | All Rights Reserved.
Serwis dobre-traktory.pl nie odpowiada za informacje zamieszczone w serwisie.
Zamieszczone na stronach serwisu informacje o towarach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego.